Biuletyn
Informacji Publicznej
Kontakt
Przedszkole Publiczne
w Murowie
Dziś jest: niedziela, 17-01-2021, Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana

Rok szkolny 2020 - 2021

 • Podziękowanie

  serduszko.jpeg zobacz więcej
  Data publikacji: 31-12-2020 11:26
 • Razem na Święta

  W ramach akcji MEN RAZEM NA ŚWIĘTA, dzieci wykonały -kartki z życzeniami świątecznymi  dla rodziców, osób zaprzyjaźnionych z naszym przedszkolem, seniorów -przygotowały ozdoby (choinki) dla osób z rodziny, -zorganizowana została zbiórka darów dla dzieci z Domu Dziecka w Chmielowicach, -zorganizowane została zbiórka karmy dla zwierząt w schronisku w Opolu.

  ZAPRASZAMY NA NASZEGO PRZEDSZKOLNEGO FACEBOOKA 

  https://www.facebook.com/publiczneprzedszkole.wmurowie

  zobacz więcej
  Data publikacji: 22-12-2020 21:02
 • ...

  pobierz.jpeg

  Paczki które powstały dzięki hojności i szlachetnemu sercu darczyńców-rodziców przedszkolaków z Murowa i z Zagwiździa a także dzięki ofiarności pracowników obu placówek zostały dostarczone 22.12.2020r. do Domu Dziecka w Chmielowicach. Jesteśmy pełni nadziei, iż piękna tradycja organizowania akcji wspomagającej potrzeby dzieci, które tego szczególnie potrzebują zakorzeni się na dobre wśród pełnej zrozumienia naszej społeczności.

  ZAPRASZAMY NA NASZEGO PRZEDSZKOLNEGO FACEBOOKA 

  https://www.facebook.com/publiczneprzedszkole.wmurowie

  zobacz więcej
  Data publikacji: 22-12-2020 12:44
 • ..

  Dziękuję.jpeg

  Słowa podziękowania należą się również pani Sabinie Koza, mamie rodzeństwa przedszkolaków. Pani Sabina upiekła  dla wszystkich  przedszkolaków z Murowa bezowe czapeczki mikołajowe. Wszystkie dzieci przedszkolne , dyrekcja i nauczyciele grup wiekowych doceniają pomysłowość, kreatywność i zaangażowanie rodziców przedszkolaków. Bardzo dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy. 

  zobacz więcej
  Data publikacji: 21-12-2020 14:18
 • prezent od serca

  prezenty.jpeg

  Tradycyjnie jak co roku nasze przedszkolaki, ich rodzice i pracownicy przedszkola uczestniczyli w organizowaniu akcji dotyczącej wspierania dzieci z Domu Dziecka w Chmielowicach. Wyżej wymienione osoby stanęły na wysokości zadania. Zgromadzono bardzo dużo słodyczy, przyborów szkolnych, różnych elementów garderoby, zabawek itp. Składamy serdeczne podziękowanie  wszystkim, którzy czynnie zaangażowali się w tę akcję charytatywną za zrozumienie i dobre serce. Paczki dla dzieci z Domu Dziecka w Chmielowicach zostaną im dostarczone przed świętami. W akcji udział brali rodzice przedszkolaków zarówno z Murowa jak i z Zagwiździa. 

  ZAPRASZAMY NA NASZEGO PRZEDSZKOLNEGO FACEBOOKA 

  https://www.facebook.com/publiczneprzedszkole.wmurowie

  zobacz więcej
  Data publikacji: 21-12-2020 14:03
 • program artystyczny 18.12.2020r.

  IMG_1241.jpeg

  18 grudnia przedszkolaki z Murowa oraz z Oddziałem Zamiejscowym w Zagwiździu zaprezentowały przedstawienie świąteczne w swoich placówkach. Dzieci z poszczególnych  grup wiekowych przedstawiły swoje programy artystyczne w swoich salach(ze względu na obowiązujące wymogi sanitarne).Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki i kolędy, tańczyły. Sale przedszkolne zdobiły piękne i pomysłowe dekoracje. W tym samym dniu każda grupa przedszkolna wraz z nauczycielami uczestniczyła w obiedzie wigilijnym składającym się z barszczu czerwonego z uszkami,  ziemniaków z rybą i kapusta kiszoną. Wszystkie przedszkolaki otrzymały słodkie upominki. Zabrały też do domów karty świąteczne, które wcześniej wykonały w przedszkolu. Karty zawierały piękne życzenia świąteczne dla rodziców przedszkolaków.

   

  ZAPRASZAMY NA NASZEGO PRZEDSZKOLNEGO FACEBOOKA 

  https://www.facebook.com/publiczneprzedszkole.wmurowie

   

  zobacz więcej
  Data publikacji: 21-12-2020 13:07
 • pieczenie pierniczków- 17.12.2020r.

  pierniczki_na_choinke_800.jpeg

  W okresie przedświątecznym przedszkolaki z Murowa uczestniczyły w czynnościach związanych z powstawaniem pierników. Dzieci brały udział w "wyciskaniu" poszczególnych pierniczków używając do tego celu foremki w kształcie choinki. Następnie dekorowały wszystkie pierniczki lukrem, polewą kolorową i posypką. Dzieci z kolejnych grup wiekowych wykonywały te prace w swoich salach. "Wyprodukowane" przez siebie  smakołyki dzieci zabrały do domu.

  ZAPRASZAMY NA NASZEGO PRZEDSZKOLNEGO FACEBOOKA 

  https://www.facebook.com/publiczneprzedszkole.wmurowie

  zobacz więcej
  Data publikacji: 21-12-2020 12:47
 • Drodzy Rodzice

  zwierzęta.jpeg

  W tym roku Nasze Przedszkole organizuje zbiórkę karmy dla psów i kotów dla Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Opolu. Mogą to być karmy suche, mokre oraz przysmaczki. Szczegóły znajdziecie Państwo na stronie - www.opole.toz.pl w zakładce Pomoc. Termin zakończenia zbiórki zależeć będzie od ilości karmy jaką zbierzemy.

  zobacz więcej
  Data publikacji: 18-12-2020 16:59
 • 4 Grudnia..

  mikołaj_jpeg.jpeg

  Przedszkole odwiedził Mikołaj, spotkanie odbyło się osobno w każdej grupie. Mikołaj przygotował dla dzieci kilka zabaw z zachowaniem reżimu  sanitarnego oraz wręczył dzieciom prezenty. Zdjęcia z tego dnia znajdują się w zakładce Dla rodziców- w poszczególnych grup przedszkolnych. 

   

   

  zobacz więcej
  Data publikacji: 14-12-2020 13:30
 • Spotkanie z Mikołajem

  mikołaj.jpeg

  W dniu 04.12.2020r odbędzie się spotkanie Mikołaja z naszymi przedszkolakami. Murów godzina 900 ,Zagwiździe 1030 .

  zobacz więcej
  Data publikacji: 03-12-2020 14:03

DSC_0248.jpeg P5260031.jpeg SAM_1573.jpeg SAM_1690.jpeg SAM_1721.jpeg SAM_1748.jpeg SAM_1837.jpeg SAM_1867.jpeg

Kalendarz wydarzeń